Marmurinis puodas 4,5L 24cm Edenberg-8005 | Virtuveslink.lt

Puodų rinkiniai internetu

Garų puodas Edel HOFF 2.0L
Garų puodas Edel HOFF 2.0L
2018-12-12
Edelhoff puodų rinkinys su stikliniais dangčiais 8 dalių.
Edelhoff puodų rinkinys su stikliniais dangčiais 8 dalių.
2019-05-25
Show all

Marmurinis puodas 4,5L 24cm Edenberg-8005

 25.00

Produkto kodas: 12558 Kategorija: Žyma:
Aprašymas

Aukštos kokybės marmuro puodas 24cm / 4,5 l su stiklo dangčiu EDENBERG. Pagaminta iš aliuminio liejimo, padengtos keraminiu marmuro nelipniu sluoksniu. Prekes su patvaria, nelipnia marmuro danga leidžia sveikai, be kvapo gaminti maistą ir lengvai nuplauti bei saugo maistą nuo pridegimo.

Naudojama medžiaga saugo šilumą, yra rankena su prieskonių dozatorius. Skaidrus stiklinis dangtelis su „Aroma Knob“ rankena yra atsparus lūžimui ir leidžia stebėti kepimo ciklą nepašalinant dangčio, jis turi specialų feromagnetinį dugną, pritaikytą kiekvienam virtuvės tipui: dujas, elektrą, keramiką, indukciją ir halogeną.

Nanotechnologijoje pagaminta danga sukuria kompaktišką ir lygų sluoksnį ant paviršiaus.

Unikalus dizainas užtikrina puikų šilumos perdavimą ir vienodą temperatūrą visame paviršiuje. Parametrai: marmuro keraminė nelipni danga, kuri nereaguoja su maistu, užtikrina aukščiausios kokybės maistą.

Leidžia gaminti maistą su minimaliu kiekiu aliejaus. Stiklo dangtis su specialia prieskonių užpildu, vadinamuoju AROMA KNOB. Tai leidžia virti ir kepti patiekalus su nedideliu kiekiu riebalų ar vandens. Atsparus dilimui ir aukštai temperatūrai.

Dujų, elektros, keramikos ir indukcinėms viryklėms. Jis tolygiai paskirsto šilumą ir palaiko jį ilgą laiką.

Galima plauti indaplovėse. Matmenys: sr.24 cm x 11.5 cm Aukštis be dangčio 11,5 cm. Šildymo lauko skersmuo 16 cm. Talpa ~ 4.5L